Burning Reels

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Burning Reels – darmowy automat

Już po raz pierwszy uruchamiając Burning Reels automat do gry, odnieśliśmy wrażenie, że jest to wyjątkowy slot. Czym dłużej w niego graliśmy, tym nasze przypuszczenia okazywały się coraz bardziej słuszne. Jest to wideo slot, o nietypowym motywie, przedstawiającym akcję gaśniczą. Pełny jest ognia, niesamowitej grafiki, elektryzujących animacji i wyjątkowych efektów dźwiękowych. To coś dla fanów adrenaliny i najlepszej rozrywki.

I wcale nie widać, że gra została wydana przez studio Wazdan już jakiś czas temu, bowiem w 2017 roku. Burning Reels online nie ma się czego wstydzić względem najnowszych automatów hazardowych, a o tym, że wciąż zapewnia znakomitą rozrywkę, najlepiej świadczy jego wysoka popularność. Nie musisz jednak od razu grać na prawdziwe pieniądze, a zalecane jest wypróbowanie wersji na wirtualne żetony. I mamy tutaj dobrą informację, bowiem Burning Reels demo znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zagraj bez konieczności rejestracji i bez logowania. Zdobywaj cenne doświadczenie, które przyda się przy grze na prawdziwe pieniądze na stronie legalne Polskie kasyno.

Cechy szczególne Burning Reels

Producent zastosował w grze znaną mechanikę, składającą się z 5 bębnów i 3 rzędów. Do dyspozycji gracza jest 20 stałych wygrywających linii. Możesz wybrać stawkę zakładu z zakresu od 0.20 do 100.00. Gra gwarantuje niezłą wypłacalność, bowiem jej RTP (średni zwrot dla gracza) to aż 96.63%, a maksymalna jednorazowa wygrana może wynieść aż 25000 x stawka zakładu.

To jeszcze nie koniec dobrych informacji, jeśli chodzi o Burning Reels automat. Slot został uzbrojony w kilka interesujących symboli bonusowych, odpowiadających chociażby za wywołanie darmowych zakręceń i mnożnika wygranej. Są tutaj uwielbiane przez graczy symbole Wild i Scatter.

Kolejnym urozmaiceniem jest funkcja gamble, za pośrednictwem której możesz podwoić kolejne wygrane. Producent zastosował też kilka usprawnień dla graczy, wśród których warto wymienić płynną regulację zmienności automatu, ustawienia szybkości obrotu oraz automatyczną grę. To wszystko powoduje, że gra jest kompletna i niczego jej nie brakuje.

Burning Reels – zasady gry w automat

Razem z naszą recenzją będziesz gotowy, żeby zagrać w slota Burning Reels online za darmo. Poćwiczysz, a następnie możesz przejść do gry na prawdziwą kasę, która posiada dokładnie takie same zasady. Studio Wazdan zadbało o komfort graczy, prezentując bardzo przejrzyste okno z grą i proste zasady automatu. Sugerujemy jednak zapoznać się z wszelkimi informacjami i zasadami, które znajdziesz, klikając w przycisk “?”. Znajduje się on w dolnej, lewej części ekranu gry. Kiedy już to zrobisz, wróć do nas i zobacz, jak zagrać krok po kroku.

 • Na sam początek swój wzrok skieruj na sam dół ekranu z grą. Tam na czarnym pasku wyświetlane są aktualne informacje o saldzie konta, stawce całkowitej oraz ostatniej wygranej.
 • Nieco wyżej na panelu przypominającym konsolę sterowniczą w wozie strażackim umieszczono wszelkie przyciski, służące do gry.
 • Na samym środku w czerwonych kafelkach prezentowane są wysokości zakładu. Wybierz jeden z nich, żeby rozpocząć grę.
 • Po prawej stronie, dużym okrągłym przyciskiem wykonasz pojedynczy obrót bębnami. Opcjonalnie, możesz skorzystać też z przycisku spacji, jeżeli grasz na komputerze.
 • W jego lewym górnym narożniku znajduje się przycisk, przedstawiający trzy papryczki. Służy on do zmiany zmienności gry (niska, średnia, wysoka).
 • Po prawej stronie dwa mniejsze czerwone przyciski odpowiadają kolejno – za wybór szybkości obrotu bębnów oraz aktywację automatycznej gry.
 • Kolejne cztery przyciski zostały rozmieszczone na skraju po lewej stronie automatu. Znajdziesz tam zasady gry, możliwość zarządzania ustawieniami dźwięku oraz różne opcje konfiguracji slota.
 • Kiedy trafisz dowolną wygraną, nad kafelkami ze stawką, pojawi się jej wysokość oraz dwie dodatkowe ikony. Przyciskiem “x2” przejdziesz do gry gamble, a “wyciągniętą dłonią” odbierzesz swoją wygraną. Naturalnie, możesz też zrobić to, wykonując następny obrót.

W tym miejscu kilka słów warto też poświęcić strategii gry. Zawsze, zanim zagrasz na prawdziwą kasę, poświęć chociaż kilkanaście minut na trening w darmowej wersji. Grając na prawdziwe pieniądze, mądrze zarządzaj budżetem, a przy niskich wygranych próbuj gry gamble.

Wygrane w Burning Reels

Burning Reels gra posiada dziesięć różnych symboli, zapewniających różne wygrane oraz jeden symbol, który odpowiada za wywołanie mnożnika wygranej. Na samym początku przyjrzyjmy się funkcjom bonusowym.

 • Wild – dziki symbol został wpisany w postać strażaka. Działa on klasycznie, jak w innych grach, a więc zastępuje wszystkie symbole podstawowe.
 • Scatter – za symbol rozproszenia odpowiada piękna kobieta strażak. Szeroko uśmiechnięta blondynka może pojawiać się na trzech bębnach (2,3,4). W przypadku trafienia trzech symboli Scatter otrzymasz 10 free spins. Funkcja ta nie jest możliwa do ponownej aktywacji podczas darmowych obrotów.
 • Mnożnik – syrena strażacka jest mnożnikiem wygranych. Może pojawić się wyłącznie podczas darmowych obrotów, a wówczas Twoje wygrane zostaną podwojone.
 • Gamble – każdą wygraną możesz spróbować podwoić, korzystając z opcji gamble. Przybiera ona tutaj klasyczny wymiar, zgadywania koloru karty (czarny lub czerwony). Możesz ją przerwać w dowolnym momencie lub próbować szczęścia ponownie, żeby znów podwoić, już i tak podwojoną wygraną. Pamiętaj jednak, że kiedy źle wytypujesz kolor karty, Twoja wygrana przepadnie.

Sprawdźmy teraz, jakie są wysokości wygranych za układy symboli z tabeli wypłat. Zobacz poniżej.

Symbole Maksymalna wygrana (x5)
Strażak x50
Kobieta Strażak, Helikopter x10
Wóz Strażacki x5
Hełm x2.5
Wąż, Gaśnica x2
Siekiera, Odznaka, Hydrant x1

Należy trafić dwa lub trzy jednakowe symbole, żeby zdobyć minimalną wygraną. Strażak, Helikopter, Wóz oraz Hełm wypłacają już za dwa symbole, a pozostałe układy muszą być minimum potrójne. Maksymalna wygrana przysługuje zaś za pięć jednakowych symboli. Dodajmy jeszcze, że maksymalna wygrana w grze, z zastosowaniem funkcji bonusowych, może osiągnąć 25000 x stawka zakładu. Sporo! I właśnie dlatego, gracze uwielbiają tego slota.

Graj w Burning Reels za darmo

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego dla siebie slot hot spot, to jesteśmy przekonani, że Burning Reels pozytywnie Cię zaskoczy. Nie zwlekaj i wypróbuj Burning Reels maszyna za darmo. To wyjątkowa gra, posiadająca ciekawy motyw, elektryzującą grafikę i dźwięki, a przy tym gwarantuje dobrą zabawę z różnymi bonusami. Wazdan spisał się na medal. Nie bez znaczenia jest także możliwość dużych wygranych. Tego oczywiście życzymy. Trzymamy kciuki! Powodzenia!