[custom-table-of-content]

Hot Target – darmowy slot

Jeśli lubisz klasyczne gry owocowe w najlepszym, nowoczesnym wydaniu, to dzisiaj mamy dla Ciebie coś naprawdę specjalnego. Przedstawiamy Ci jedną z najlepszych maszyn slotowych firmy Novomatic, czyli Hot Target automat do gry hazardowej. Poświęć chwilę na przeczytanie naszej recenzji, dzięki czemu poznasz wszystkie najważniejsze jej cechy i dowiesz się, dlaczego uważamy tę grę za naprawdę dobrą.

A jeśli chciałbyś zagrać w Hot Target za darmo, to dobrze trafiłeś! W naszym serwisie internetowym udostępniamy Ci specjalną wersję demonstracyjną, która pozwoli Ci grać bez żadnych ograniczeń i bez konieczności wpłacania choćby grosza. Wystarczy, że ją po prostu uruchomisz i możesz grać w Hot Target demo tak długo jak tylko zechcesz. To świetna opcja pozwalająca poznać nową grę, zrozumieć jej zasady i wszystkie tajniki. A potem możesz zacząć grać na prawdziwe pieniądze będąc od pierwszego spinu naprawdę doświadczonym graczem!

Hot Target – specyfikacji techniczne

Hot Target automat to typowa owocówka mająca pięć bębnów i trzy rzędy symboli – a więc w oknie gry mieści się jednocześnie 15 symboli, wśród których poprowadzono 9 aktywnych linii wygranych. Gracz ma możliwość ręcznego ustawienia liczby linii w zakresie od 1 do 9. Jako że jest to maszyna owocowa, to oczywiście nie ma sensu oczekiwać od niej rozbudowanych funkcji dodatkowych. Niemniej jednak mamy tutaj wilda, który kryje się pod wizerunkiem Jokera. Oczywiście rolą wilda jest zastępowanie innych symboli poza tymi o specjalnym znaczeniu.

Poza tym mamy tutaj także inny symbol specjalnym, którym jest złota gwiazda. W wirtualną grę Hot Target online pełni ona rolę scattera. Za każde trzy takie symbole (nie muszą one znajdować się na aktywnej linii wygranych) gracz otrzymuje nagrodę w postaci darmowych free spinów. Ponadto symbol ten powoduje podwojenie wygranej na każdej linii, na jakiej się znajdzie – jest więc niezwykle cenny z punktu widzenia graczy.

Poza tym podwojenie wygranej zapewnia jeszcze inny symbol specjalny, czyli tarcza strzelecka. Ale nie obejmuje ona tylko jednej kombinacji na jednej linii, ale zapewnia mnożnik x2 dla każdej wygranej na każdej linii podczas tego konkretnego spinu.

Zakłady ustawiasz w tradycyjny sposób wybierając liczbę monet na linię (od 1 do 10) oraz wartość pojedynczej monety (od 1 centa do 10 centów). A to oznacza, że

  • minimalnie możesz postawić 1 centa na spin
  • maksymalny zakład to 9 EUR.

I na koniec warto jeszcze wspomnieć o funkcji Gamble, która pozwala podjąć dodatkowe ryzyko. Wystarczy w tym celu poprawnie wskazać kolor migającej karty. Jeśli uda Ci się trafić, dostaniesz 200% swojej pierwotnej wygranej, ale jeśli się pomylisz, przegrasz wszystko. Opcja ta jest jednak w pełni dobrowolna, nie musisz z niej korzystać, jeśli nie chcesz. Jednak sugerujemy próbować szczęścia w przypadku niskich wygranych!

Wskaźnik zwrotu dla gracza w przypadku Hot Target online za darmo to 95,61%. Jest to mniej więcej średnia rynkowa dla owocówek.

Hot Target – podstawowe reguły

Wygląd gry Hot Target jest dość typowy – przyjemny dla oka i stonowany, ale jednocześnie pozbawiony jakichkolwiek wodotrysków. To w gruncie rzeczy bardzo prosta gra i tak samo też wygląda. Nie powinno Cię to jednak zniechęcać, bo rozgrywka w niej stoi na naprawdę wysokim poziomie, gra jest bardzo dynamiczna, a wydarzenia zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dosłownie w ciągu kilku minut jesteś w stanie wykonać kilkadziesiąt spinów i zgarnąć sporo nagród.

Zwróć też uwagę na dobrze zaprojektowany panel sterowania. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje takie jak wysokość zakładu i salda gracza, wartość bieżącej wygranej, tryb gry automatycznej, przycisk START oraz opcje ustawień, w których znajdziesz między innymi specjalny samouczek, który pozwoli Ci skonsultować się z opisem zasad gry, jeśli napotkasz w trakcie rozgrywki jakiekolwiek wątpliwości.

Tabela wypłat w Hot Target

Skoro już wszystko wiesz na temat tej maszyny slotowej, to nadeszła teraz najwyższa pora, by przyjrzeć się wygranym, jakie oferuje graczom Hot Target gra. Dla wygody wszystkie informacje zamieściliśmy w łatwej do zrozumienia tabeli:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Joker (wild) 10 80 1 000 5 000
3x BAR (zielony) 5 30 200 1 000
2x BAR (niebieski) 5 25 100 500
1x BAR (czerwony) 5 15 65 250
Arbuz 10 40 200
Dzwonek 10 40 200
Pomarańcza 5 20 100
Wiśnie 5 20 100
Cytryna 5 20 100
Gwiazda 5 20 100

Każda wygrana w tej tabeli podana została w monetach i dotyczy zakładu w postaci jednej monety na jedną aktywną linię. Oczywiście końcowa wartość wygranej będzie zależała od tego, jaką wartość monety wybierzesz na swoją grę.

Podsumowanie recenzji

Nie każdy gracz lubi gry owocowe, ale Hot Target jest takim produktem, który może przekonać wielu graczy do tej kategorii maszyn slotowych. To naprawdę dobrze wykonana, przemyślana i przede wszystkim bardzo wciągająca gra. Naprawdę polecamy ją wszystkim miłośnikom kasynowych gier hazardowych online!