[custom-table-of-content]

Mystery Jack – darmowy slot

Dziś zaprezentujemy Ci niezwykle interesującą grę hazardową za darmo wydaną przez uwielbianą przez szerokie rzesze graczy firmę Wazdan. Tematem naszej recenzji będzie klasyczna gra owocowa zatytułowana Mystery Jack – jeśli lubisz gry proste, ale jednocześnie o niezwykłej dynamice i grywalności, to z pewnością ten produkt Cię zainteresuje.

Nie zapomnij także o tym, że w naszym serwisie możesz zagrać w Mystery Jack demo, czyli specjalną wersję za darmo, na wirtualną walutę. Oznacza to, że nie musisz spełniać żadnych warunków, zakładać sobie u nas konta, czy też wpłacać pieniędzy. Grasz tyle ile tylko zechcesz, bez żadnych ograniczeń – czysta wirtualna hazardowa zabawa!

Mystery Jack – mechanika gry

Mystery Jack automat do gry to maszyna slotowa z trzema bębnami i trzema rzędami symboli, co oznacza mechanikę 3×3. Jak łatwo dostrzec już na pierwszy rzut oka, jest to klasyczna gra owocowa odwołująca się do klasycznych rozwiązań popularnych wiele dekad temu, jednak w zupełnie nowej odsłonie.

Mystery Jack automat pomimo pozornej prostoty zawiera wiele ciekawych funkcji, jak na przykład:

  • Obrazek bandyty w masce, który pełni tutaj rolę wilda, a więc zastępuje wszystkie inne symbole poza tymi o specjalnym znaczeniu.
  • Istotnym symbolem jest wagon z etykietą FREE GAMES, który jest scatterem. Jeśli trafisz trzy wagony, to otrzymasz od razu 9 darmowych spinów.

Co więcej, darmowe spiny można ponownie aktywować w dowolnym momencie gry, jako że w grze Mystery Jack za darmo scattery są zawsze dostępne.

Wartość RTP dla Mystery Jack online wynosi 96,79%, czyli jest to całkiem dobry wynik jak dla gier owocowych o trzech bębnach. Minimalny zakład to 0,10 EUR, a maksymalnie można postawić 100 EUR. Liczba aktywnych linii wygrywających wynosi 27.

Nie znajdziemy w tej grze jednak bonusowych gier, mnożników wygranych, czy też respinów, albo progresywnej puli nagród. Jedyną opcją, jaką można uznać za grę dodatkową, jest Gamble, czyli funkcja pozwalająca postawić na szali zdobytą przez siebie wygraną. W tym celu gracz musi wskazać kolor błyskawicznie zmieniającej się karty – czerwony lub czarny. Jeśli mu się to uda, jego nagroda zostanie podwojona, a jeśli nie zgadnie – traci całą kwotę. Opcja Gamble jest zupełnie dobrowolnym rozwiązaniem, ale w wielu wypadkach warto z niej skorzystać, jako że liczy sobie aż 10 etapów. I w każdym momencie można się wycofać z gry zabierając uzyskane do tej pory pieniądze!

Jak zagrać w Mystery Jack?

Od strony graficznej Mystery Jack gra prezentuje się raczej przeciętnie. Nie oznacza to, że gra jest niestarannie wykonana, po prostu chodzi o to, że jej prostota nie pozwoliła grafikom firmy Wazdan na rozwinięcie skrzydeł. Mamy tutaj ciekawe tło odwołujące się do Dzikiego Zachodu oraz estetyczne naszkicowane symbole owoców oraz parę specjalnych grafik. I to wszystko, nie ma tutaj praktycznie żadnych wodotrysków wzbogacających oprawę graficzną. Ale to nie jest nic złego, jako że wszystko wygląda spójnie i przyjemnie dla oka.

Jeśli masz jakieś obawy związane z obsługą gry, to możesz się ich od razu wyzbyć. Panel sterowania jest bardzo prosty i czytelny obejmując tylko zupełnie niezbędne funkcje. Na samym środku znajdziesz duży przycisk do wprowadzania bębnów w ruch, a po bokach dostępne są opcje modyfikacji wysokości zakładu oraz informacje o wygranych i stanie konta gracza. Na samym dole ekranu znajdziesz też belkę z ikonami „technicznymi” – czyli ustawienia gry, dźwięk oraz pomoc dla gracza – co jest świetną opcją za każdym razem, gdy natrafisz na jakieś niejasności lub będziesz chciał czegoś dowiedzieć się o grze.

Mystery Jack – stół wypłat

Jeśli grasz w Mystery Jack online za darmo, to pewnie nie zależy Ci na wygranych – ale gdy zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze, to tabela wygranych okaże się być naprawdę ważna. Oto ona:

Symbol 3 symbole
MYSTERY 0,10 – 0,50
Wild 16
Byk 8
BAR 4
Gwiazda 0,80
Czerwona 7 0,80
Dzwonek 0,80
Arbuz 0,40
Winogrona 0,40
Malina 0,20
Truskawka 0,20
Śliwka 0,20
Pomarańcza 0,10
Cytryna 0,10
Wiśnie 0,10

Wysokości wygranych w tabeli podane są w euro i dotyczą przypadku grania na najniższą możliwą stawkę, czyli 10 euro centów.

Graj w Mystery Jack za darmo

Gry owocowe są na tyle proste, że nie przypadną do gustu każdemu. Jeśli jednak zaliczasz się do tych graczy, którzy przedkładają jakość i grywalność nad poziom wykonania, oprawę graficzną i wodotryski, to z pewnością powinieneś Mystery Jack dać szansę – to naprawdę dobry i wciągający produkt zasługujący co najmniej na czwórkę z plusem!