[custom-table-of-content]

Mayana – automat za darmo

Mayana jest grą wideo slotową, stworzoną przez studio ze Szwecji, o wdzięcznej nazwie Quickspin. Barwna grafika i zachęcające bonusy sprawią, że wciągniesz się na długi czas! Wchodząc na naszą stronę, możesz spróbować swoich sił w wersji Mayana demo, dzięki czemu możesz nabrać wprawy, żeby potem zainwestować pieniądze!

Cechy automatu Mayana

Czym charakteryzuje się Mayana online? Wchodząc na naszą stronę, po wyszukaniu w wyszukiwarce gry, wyświetlają nam się na ekranie dwie opcje:

 1. Graj na prawdziwe pieniądze
 2. Graj za darmo.

Po kliknięciu w przycisk “graj za darmo” (ta opcja jest dostępna również na naszej stronie) przed oczami staje nam plansza z 5 bębnami, dwa z nich są zamknięte. Minimalna wartość zakładu to 0,25 EUR, z kolei maksymalnie możemy opłacić zakład w kwocie 100 EUR.

Jednym z uruchamianych bonusów jest tak zwana Mucha Mayana, która mnoży dane kafelki przez 4 do 20 razy, jeśli wszystkie kafelki są odsłonięte. W grę Mayana za darmo możemy zagrać zarówno na komputerze, jak również mobilnie, przez smartfona. Gracz ma możliwość wypróbowania opcji autoplay, dzięki której możemy przetestować mechanikę gry.

Po wylosowaniu konkretnej kombinacji uruchamiają się respiny, co może powiększyć naszą wygraną. Mayana automat ma widok wideo, dzięki czemu zachwyca kolorową i przejrzystą grafiką, która może zauroczyć niejednego gracza. RTP gry występuje na poziomie 96,63% . Nie mamy tutaj ani Wild Symbolu, ani Scatter symbolu. Za to mamy ciekawą mechanikę, o której wspomnimy w kolejnym akapicie.

Mayana – jak grać?

Mayana gra charakteryzuje się prostą zasadą działania. Grę można rozpocząć na dwa sposoby. Jeśli chcemy spróbować swoich sił za darmo, po wejściu na naszą stronę lub na stronę konkretnego kasyna internetowego i po wyszukaniu gry Mayana, mamy do wyboru przycisk – graj za darmo. Klikając myszką na ten przycisk, możemy zacząć grę, bez konieczności rejestracji i ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Jeżeli jesteśmy już zaznajomieni z grą, wtedy zostaje nam przycisk z napisem – graj na prawdziwe pieniądze. Zanim zaczniemy naszą przygodę z Mayaną, należy zapoznać się z regulaminem gry i funkcjami automatu – tam znaleźć można najważniejsze informacje, które pomogą nam w rozpoczęciu gry. Informacje na temat gry znaleźć można, klikając na ikonkę z trzema poziomymi liniami, która znajduje się tuż obok napisu “Balance”. Tam znajdziemy informację między innymi na temat opłat za każdy symbol, możliwości kombinacji oraz ich ilości i tak dalej.

Omówmy teraz, na jakiej zasadzie działa Mayana online.  Na początku mamy odsłonięte 3 bębny, pozostałe dwie są czasowo zasłonięte. Jeśli uda nam się wykręcić zwycięską kombinację, ta kombinacja zostaje zablokowana na ekranie i uruchamia respin; w tym momencie odsłania się kolejny bęben. Jeśli wylosowane symbole będą pasowały do naszej kombinacji, uruchomi się następny respin odsłoni się kolejny bęben, z mnożnikiem na poziomie od 1 do 3 razy, w zależności od ilości respinów. Im więcej pasujących symboli i respinów, tym większa wygrana.

Grę uruchamiamy klikając na dużą strzałkę po prawej stronie, wtedy bębny ruszą. Mniejsza strzałka odpowiada za automatyczną grę, tam możemy ustawić ile razy gra ma być uruchomiona. Po lewej stronie od strzałek, na środku, widać naszą wygraną (Win). Na lewo od wygranej ustawiamy nasz zakład, możemy go zmniejszać lub zwiększać.

Przedostatnie po lewej to “Balance”, czyli ile zostało nam finansów, oraz pod nimi “Bet ways” czyli ilość możliwych kombinacji. I ostatnie dwa przyciski, to wspomniany wcześniej przycisk z trzema liniami, zwany również “Paytable” oraz pod nim ustawienia (koło ikonka przedstawiająca koło zębate), gdzie możemy włączyć lub wyłączyć muzykę, ustawić spin jako kliknięcie spacją oraz Splash screen przy rozpoczęciu gry.

Tabela wypłat Mayana

Tabela wypłat w grze Mayana automat do gry przedstawia się następująco:

Symbol czerwonej maski:

 • 5 kafelków – 6 EUR
 • 4 kafelki – 2 EUR
 • 3 kafelki – 1 EUR.

Różowa sowa na fioletowym tle:

 • 5 kafelków – 2 EUR
 • 4 kafelki – 1 EUR
 • 3 kafelki – 0,4 EUR.

Jaguar na złotym tle:

 • 5 kafelków – 3 EUR
 • 4 kafelki -1,2 EUR
 • 3 kafelki – 0,6 EUR.

Zielona żaba na zielonym tle:

 • 5 kafelków – 2 EUR
 • 4 kafelki – 1 EUR
 • 3 kafelki – 0,4 EUR.

Diamenty każdego koloru – mają takie same stawki:

 • 5 kafelków – 0,32 EUR
 • 4 kafelki – 0,24 EUR
 • 3 kafelki – 0,16 EUR.

Podsumowanie recenzji

Mayana online za darmo jest barwną grą, która swoim nietypowym rozwiązaniem w postaci stopniowego ujawniania kolejnych linii, jest ciekawą opcją dla osób, które lubią grafiki związane z archeologicznymi odkryciami, takimi jak starożytna cywilizacja Majów, na których to odkryciach stylizowana jest ta gra. Możliwość przetestowania tego automatu za darmo daje nam swobodę w stopniowym zapoznawaniu się z grą, bez konieczności inwestowania swoich środków. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania gry wirtualnego hazardu!