[custom-table-of-content]

Pudzianator – graj bez limitu

Pudzianator jest grą, stworzoną przez studio Promatic – firmę z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży wirtualnej hazardowej. Na początku zajmowali się produkcją automatów do gry, by następnie poszerzyć działalność do najnowszych gier online, na własnej platformie.

Pudzianator demo jest to gra wideoslotowa, w której kręcąc bębnami i osiągając odpowiednią kombinację symboli, wygrywamy pieniądze. Aby spróbować swoich sił w grze Pudzianator online, należy wejść na naszą stronę i wyszukać w wyszukiwarce hasło Pudzianator. Następnie wczyta się animacja, którą możemy ominąć, klikając “Skip”, aby rozpocząć grę należy chwilę poczekać aż pasek stanu się załaduje i kliknąć “Continue”.

Najważniejsze informacje o grze Pudzianator

Pudzianator jest grą, w której występuje nie kto inny, jak sam Mariusz Pudzianowski, legenda zawodów Strong Man oraz walk MMA. Sam Pudzianowski występuje zarówno jako Wild Symbol – uderza przeciwnika pięścią w twarz, oraz Scatter Symbol – pokazuje przygotowaną gardę.

Pudzianator automat to wideo slot, z nieco toporną, ale jednak przykuwającą oko grafiką i animacjami Pudziana. Gra posiada pięć bębnów oraz 27 linii. Minimalna kwota, jaką możemy założyć, to 0,05 EUR, a maksymalnie możemy postawić 10 EUR. RTP stoi w granicach 96%. Dostępna jest wersja mobilna gry. Jest możliwość ustawienia automatycznej gry. Rundy bonusowe uruchamiają się po osiągnięciu minimalnej kombinacji symboli. Mnożnik jest dwukrotny.

Pudzianator – Podstawowe Zasady

Po wyszukaniu gry za darmo Pudzianator, pojawia nam się ekran, na którym należy wybrać, czy jesteśmy pełnoletni i możemy przejść do gry. Ważna informacja – każdy gracz jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem, aby być pewnym, w jaki sposób gra działa jako darmowa i po wpłaceniu pieniędzy.

Po wczytaniu się paska stanu, wita nas intro z Mariuszem Pudzianowskim, które możemy pominąć, jeśli wciśniemy “Skip”. Następny pasek stanu musi się załadować i po kliknięciu “Continue” zaczynamy grę. Widzimy symbole zarówno nawiązujące do historii Pudzianowskiego, jak i inne, taki jak na przykład cyfry 9, 10, litery A, Q itd. Są to symbole nawiązujące do gry w karty i ich wartość jest przedstawiona w tabeli wygranych.

Na samym środku mamy przycisk trójkąta, który uruchamia grę. Układ trójkąta razem z przyciskiem Max Bet (czyli maksymalny zakład) po lewej oraz Autoplay po prawej, przypomina pas, który otrzymuje się po wygranej w walce MMA czy Strongman – jest to swoisty ukłon w stronę Mariusza Pudzianowskiego. Po prawej od Autoplay, na ciemnym pasku widzimy ilość pieniędzy, którą mamy dostępną.

Następnie Win, czyli wygrana. Po trafieniu szczęśliwej kombinacji będzie tam widniała wysokość wygranej. Po lewej stronie widzimy koło zębate, które rozwija się po kliknięciu w nie w czarny pionowy pasek z różnymi ikonami. Są to w kolejności od góry:

  • Minimalizuj menu (strzałki skierowane do środka).
  • Strona główna (ikona domku).
  • Win Table (“i” – tabela wypłat za poszczególne symbole, układy wygrywające – Paylines, ustawienia Autoplay, ustawienia dźwięku).
  • Ikona muzyki – można ustawić głośność.

W grze Pudzianator online za darmo, jeżeli uda nam się trafić wygrywającą kombinację, w tym samym miejscu co trójkątny przycisk rozpoczynający grę, pokażą się dwa napisy: “Take” i pod spodem “Gamble”. Klikając Take, wygrana dopisywana jest do naszego konta. Z kolei jeśli wybierzemy Gamble, pojawia się ekran i do wyboru mamy Hit lub Miss – określamy, czy Mariusz Pudzianowski trafi oponenta w twarz (Hit), czy nie trafi (Miss). Jeśli obstawimy że trafi i faktycznie uderzy przeciwnika, to wygrana jest mnożona razy 2. Z kolei jeśli błędnie obstawimy, to cała wygrana przepada. Jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Jeśli nie uda nam się obstawić prawidłowo, wracamy do głównej gry i zabawa toczy się dalej.

Wygrane w Pudzianator

Poniższa tabela przedstawia przelicznik wygranych, w zależności od wylosowanego symbolu.

Nazwa Symbolu Mnożnik i wygrana (5x) Mnożnik i wygrana (4x) Mnożnik i wygrana (3x) Mnożnik i wygrana (2x)
Złoty pas 2 EUR 0,20 EUR 0,05 EUR 0,01 EUR
Rękawice 1 EUR 0,20 EUR 0,04 EUR
Opona 0,50 EUR 0,10 EUR 0,03 EUR
Kowadło 0,50 EUR EUR 0,03 EUR
A – As 0,30 EUR 0,05 EUR 0,01 EUR
K – Król 0,30 EUR 0,05 EUR 0,01 EUR
J – Walet 0,20 EUR 0,04 EUR 0,01 EUR
Q – Królowa 0,20 EUR 0,04 EUR 0,01 EUR
10 0,20 EUR 0,04 EUR 0,01 EUR
9 0,20 EUR 0,04 EUR 0,01 EUR
Scatter 0,10 EUR 0,04 EUR 0,02 EUR 0,01 EUR

Graj w Pudzianator za darmo

Pudzianator automat do gry to ciekawa gra w legalnym Polskim kasynie online, dzięki której możemy poczuć klimat jak za czasów zawodów Strongman, czy walk MMA! Intrygująca grafika, szalejące pięści Mariusza Pudzianowskiego, zagrzewającego nas do walki, to może być gratka dla grających. Polecamy!