[custom-table-of-content]

Jackpot Bells – darmowy automat

Jackpot Bells online jest grą, którą stworzyło słynne studio Playtech. Ta firma miała swoje początki w  1999 roku i obecnie występuje na giełdzie brytyjskiej. Playtech maje prawie sześć tysięcy pracowników, biura w aż dziewiętnastu krajach i sto czterdzieści globalnych licencji, jak również dwadzieścia uregulowanych jurysdykcji.

Gra wirtualna hazardowa Jackpot Bells demo cieszy się niesłabnącą popularnością, głównie ze względu na wysokie wygrane. Stylistyka autometu nawiązuje do klasycznych, jednorękich bandytów – często nawet na filmach pokazywane były automaty z symbolami dzwonków, owoców, czy legendarnej siódemki.

Chcesz spróbować swoich sił, ale nie chcesz od razu inwestować pieniędzy? Wypróbuj Jackpot Bells za darmo! Wystarczy wejść na naszą stronę, wyszukać w wyszukiwarce Jackpot Bells gra i możemy się cieszyć klasyczną rozgrywką w nowoczesnym, cyfrowym, łatwo dostępnym i przystępnym wydaniu!

Jackpot Bells – Podstawowe Cechy gry

Jackpot Bells gra online za darmo znaleźć możemy podstawowe systemy, takie jak autoplay. Tytułowy Jackpot jest uzyskiwany przez symbol dzwonka, który jest też Wild Symbolem i zastępuje każdy inny symbol. W wersji demo nie widać łącznej sumy wygranej. Slot jest klasyczny, z odświeżoną stylistyką, pasującej do ery cyfryzacji.

W Jackpot Bells automat do gry widzimy 5 bębnów oraz 5 linii. Minimalny zakład to 0,4, a maksymalny to 5. RTP gry występuje na poziomie 96,03%. Mnożnik występuje w przedziale od 1 do 5. W grę możemy zagrać na telefonie, w przeglądarce internetowej.

Zasady automatu Jackpot Bells

Jackpot Bells automat, z uwagi na nawiązanie do jednorękiego bandyty, nie ma mocno wyszukanej zasady działania. Po zapoznaniu się z regulaminem gry i instrukcją obsługi automatu, możemy przejść do rozgrywki. Na ekranie w prawym dolnym rogu mamy przycisk “Spin”, który uruchamia grę.

Uruchamiając spin, czekamy na jego rezultat. Najbardziej pożądany jest Jackpot, który osiągany jest przez symbol dzwonka w odpowiedniej kombinacji. Dzwonek zastępuje każdy symbol, więc jest symbolem Wild. Żeby wygrać, należy trafić na odpowiednią kombinację z pięciu możliwych linii. Opłacane są tylko najwyższe wygrane w danej linii. Wygrane kombinacje opłacane są wyłącznie od lewej do prawej. Wygrane są mnożone przez zakład danej linii.

Pięć dzwonków na wygranej linii uruchamia progresywny Jackpot. Kolejnym przyciskiem, idąc w lewą stronę od Spin, mamy Turbo Mode, czyli szybko widzimy co wypadnie w kolejnym spinie. Autoplay, jak sama nazwa wskazuje, to automatyczna rozgrywka, którą uruchamia się jednym kliknięciem, możemy ustalić długość takiej rozgrywki. Na środku widać wysokość naszej wygranej.

Następnie łączną wysokość zakładu oraz zakład na linię, który możemy zmniejszać lub zwiększać. Ostatnia, skrajna ikonka “i” to odnośnik do tabeli ze stawkami za dany symbol, objaśnienie linii oraz informacja o progresywnym Jackpocie. Opis i symbole są czytelne i przejrzyste, więc łatwo się będzie odnaleźć nawet początkującemu graczowi, który nie miał wcześniej styczności z hazardem.

Dopiero po rejestracji w kasynie pl mamy możliwość zagrania za prawdziwe pieniądze, ale fajną opcją jest w pierwszej kolejności wypróbowanie gry całkowicie za darmo na naszej stronie, w każdej chwili możemy zrestartować grę i spróbować od nowa.

Jackpot Bells – stół wypłat

Jak wyglądają stawki za poszczególne symbole w Jackpot Bells? W poniższej tabelce zaprezentowaliśmy mnożniki za każdy symbol w grze.

Nazwa symbolu Mnożnik x5 Mnożnik x4 Mnożnik x3 Mnożnik x2
Czerwona siódemka 1,500 200 50
Przecięty arbuz 250 100 25
Ciemne winogrona 100 45 20
Śliwka 60 25 10
Pomarańcz 50 20 10
Cytryna 40 10 5
Wiśnie 30 10 5 2

Graj w Jackpot Bells za darmo

Dlaczego warto sięgnąć po grę Jackpot Bells? Odpowiedź na to jest prosta. Gra ta ma prosty układ, nie ma tu ukrytych kliknięć, czy trudnych zasad. Wystarczy w zasadzie kliknąć jeden przycisk i można cieszyć się grą, jak niegdyś na starych automatach, rozstawianych niekiedy jako ciekawostka w sklepach i frajda dla dzieciaków, jak i starszych amatorów hazardu, która to ciekawostka wyzwalała w graczach adrenalinę, która mogła ubarwić nasze życie.

Dzięki dostępności wersji cyfrowej tego klasyku, możemy przypomnieć sobie te chwile, gdzie taki automat był niejako obiektem westchnień wśród młodszych dzieci, którym rodzice nie pozwalali na granie w takie gry. Mogli jedynie podziwiać obracające się wiśnie, siódemki i dzwonki i obstawiać między sobą, czy tym razem graczowi uda się trafić wygraną. Życzymy przyjemnej podróży w czasie, razem z automatem Jackpot Bells.