[custom-table-of-content]

Lucky Reels – darmowy slot

Producenci gier hazardowych nieustannie powracają do starej dobrej klasyki. Statystyki mówią jasno – gracze kochają tradycyjne gry owocowe. Przykładem takich gier, wnoszących do naszego życia odrobinę nostalgii, może być Lucky Reels za darmo, która oferuje graczom możliwość uzyskania wygranej w postaci 900x stawki. Automat został wypuszczony w połowie 2019 roku przez studio Wazdan.

Wazdan to producent, którego zna każdy polski gracz. Firma została założona przez Polaków, którzy są również w jej zarządzie. Pracownicy firmy Wazdan dokładają wszelkich starań, by wyprodukowane przez nich automaty były atrakcyjne wizualnie i przyciągały graczy wysokimi nagrodami. Tak oto powstały gry, takie jak 9 Burning Dragons, Sizzling Moon, Fortune Reels i wiele innych.

Jeśli poszukujesz gier o oldschoolowym motywie owoców, zdecydowanie polecamy Ci Lucky Reels. Na naszej stronie znajdziesz automat Lucky Reels demo, dzięki któremu możesz poćwiczyć grę całkowicie bezpłatnie i bez potrzeby logowania. W tej recenzji omówimy wszystkie funkcje i zasady gry Lucky Reels, żeby potem można było zagracz na stronie kasyna bez depozytu.

Budowa i funkcje automatu Lucky Reels

Lucky Reels to klasyczny wideo slot 777, którego plansza składa się z 3 rzędów i 6 kolumn. Istnieje w nim ponadto 20 ustalonych, aktywnych linii wypłat. Stawka zakładu w tym slocie może zostać wybrana z przedziału od 0,20 do 100 monet. Wskaźnik RTP automatu wynosi 96,6%, natomiast zmienność można regulować samodzielnie. Automat posiada 6 regularnych ikon i 2 symbole bonusowe, czyli Wild i Scatter. Istnieje tutaj również funkcja free spinów i opcja pomnożenia wygranej dzięki specjalnemu mnożnikowi. Gra została natomiast pozbawiona funkcji jackpotu.

Symbol Wild substytuuje wszystkie regularne ikony (czyli wszystkie poza symbolem Scatter) tak, by stworzyć wspólnie z nimi którąś z wygrywających kombinacji. Jego przeciwieństwem jest symbol Scatter, który inicjuje funkcję 15, 20, 25, 30 darmowych spinów, jeżeli pojawi się na bębnach gry 3, 4, 5 lub 6 razy, w jakimkolwiek położeniu. Funkcja może zostać zainicjowana ponownie.

Funkcja specjalna automatu nosi nazwę Variable Win Multiplier. Podczas każdego zwycięskiego zakręcenia zostaje wybrany losowy, jeden z czterech mnożników. Wylosowany mnożnik zostanie zastosowany do całości wygranej zdobytej podczas danego spinu. Mnożnik będzie aktywowany zawsze, przy każdej wygranej, niezależnie od ustawionej przez gracza stawki.

Lucky Reels gra posiada także funkcję Gamble, która pozwoli Ci zwiększyć nagrodę, nawet 7 razy z rzędu. Na środku ekranu ukaże się zakryta karta, której kolor należy odgadnąć. Jeśli uda się tego dokonać, wygrana zostanie podwojona. Jeżeli nie, całkowita wygrana przepada.

Na czym polega gra w Lucky Reels?

Lucky Reels to automat o klasycznym motywie, jednak wyraźnie nowocześniej wyglądający od pierwotnych produkcji z tego gatunku. Na samym środku ekranu znajduje się wirtualna, fioletowa maszyna, której wygląd wzorowany był na pierwszych na świecie jednorękich bandytach. Na planszy ukazują się symbole w postaci trójwymiarowych owoców, siódemek czy diamentów, które prezentują się w bardzo sympatyczny sposób.

Na drugim planie widoczne są kolory, jednak bez wyraźniejszego kształtu. Gra wygląda bardzo ciekawie i działa całkiem sprawnie. Animacje gry są dynamiczne, a ich szybkość można zmieniać według własnych preferencji, na podstawie trzech ustawień.

Aby wygrać, musisz zgromadzić na planszy od 3 do 6 odpowiadających sobie symboli. Po wybraniu zakładu wystarczy wciskać przycisk Spin albo włączyć funkcję Autoplay, dzięki której bębny będą obracać się samoczynnie. Lucky Reels online to prosty w obsłudze automat, który należy jednak dobrze poznać przed rozpoczęciem gry. Informacje o zasadach slotu znajdziesz w menu oznaczonych jako „?” i trzy poziome kreski.

Gra maszyna hazardowa posiada przejrzysty i logiczny interfejs podzielony na kilka przycisków umożliwiających sprawne sterowanie. W prawym dolnym rogu znajdują się przyciski odpowiadające za pojedynczy obrót planszą, zmianę tempa animacji, aktywację funkcji Autoplay wraz z bardziej zaawansowanymi ustawieniami i regulację zmienności automatu. Na środku umieszczone są przyciski zmiany stawki, a z prawej strony – ustawienia dźwięku i informacje. Obok można znaleźć wszystkie najważniejsze liczby, w tym pozostałe żetony czy aktualnie zdobyta wygrana.

Lucky Reels automat do gry pozwala na zmianę zmienności. Grający może wybrać niską, średnią bądź wysoką wariancję. Dzięki temu można samodzielnie zdecydować o częstotliwości wygranych. Wariancja może być wysoka, co powoduje rzadsze i wyższe wygrane albo przeciwnie – niska, z częstszymi, niezbyt wysokimi wygranymi. Warto korzystać z tej opcji, by mieć przebieg gry pod kontrolą.

Tabela wypłat Lucky Reels

Wygrane wypłacane są na podstawie 8 symboli, które mogą powtórzyć się do 6 razy. Wygrana wypłacona zostanie w oparciu o wybraną wcześniej stawkę. Oto wartości nagród w postaci mnożników do zakładu:

Symbol x3 x4 x5 x6
Wild 5,00x 2,50x 1,00x 0,50x
Scatter 2,00x 1,50x 1,00x 0,50x
Siódemka 2,50x 1,00x 0,50x 0,25x
Winogrona 1,60x 0,80x 0,40x 0,20x
Śliwka 1,20x 0,60x 0,30x 0,15x
Wiśnie 0,80x 0,40x 0,20x 0,10x
Cytryna 0,30x 0,15x 0,06x 0,03x
Gruszka 0,24x 0,12x 0,06x 0,03x

Nasze zdanie na temat slotu Lucky Reels

Lucky Reels automat bez wątpienia jest jedną z bardziej oryginalnych propozycji, jeśli już mowa o klasycznych, owocowych automatów. Na ich tle gra wyróżnia się nie tylko bardziej nowomodną otoczką graficzną, ale i obecnością kilku interesujących i zyskownych funkcji bonusowych. Unikalną funkcją są tu darmowe spiny, a także mnożniki do wygranych czy funkcja Gamble.

Niespotykaną funkcją dodatkową, którą bardzo polecamy, jest możliwość regulowania zmienności automatu, co może okazać się szczególnie przydatne dla wszystkich doświadczonych graczy, którzy znają już dobrze zasadę działania wariancji. Jeśli chcesz przetestować ją na własnym przykładzie, zagraj w automat Lucky Reels online za darmo, na naszej stronie lub na stronie aktualnego kasyna online. Życzymy powodzenia i wysokich wygranych.

FAQ

Czy wyświetli się automat Lucky Reels w wersji mobilnej?

Tak. Gra ma również specjalną wersję, która potrafi dopasować się do mniejszych ekranów urządzeń przenośnych. Zagrasz w nią bez instalacji.

Czy dostępny jest bonus darmowe spiny bez depozytu na slot Lucky Reels?

Aktualnie nie istnieje specjalny bonus obejmujący automat Lucky Reels. Wszystkie bonusy kasynowe możesz jednak wykorzystać między innymi w tej grze.

Jaka jest strategia gry w automat Lucky Reels?

Zacznij od gry na mniejsze stawki i stopniowo je zwiększaj. Korzystaj z funkcji Gamble, by mnożyć uzyskiwane nagrody. Kiedy poznasz automat, korzystaj z możliwości zmieniania jego wariancji, co wpłynie na wysokość wygranych.

W których kasynach występuje maszyna hazardowa Lucky Reels online, w którą można zagrać na pieniądze?

Automat znajdziesz we wszystkich popularnych kasynach online oferujących oprogramowanie od producenta Wazdan.